Skip links

Partnerzy Technologiczni

Control 4 to amerykańska firma założona w 2003 roku przez trzech pasjonatów technologii smart home. Firma rozwijała się regularnie rok do roku, aby z czasem stać się liderem rozwiązań typu smart na rynku światowym. Od 2019 roku firma Control 4 stała się częścią grupy SnapAV. Jest to system operacyjny, który połączy ze sobą Twoje ulubione marki i urządzenia za pomocą platformy Control4, co daje pełną możliwość kontroli nad domem za pomocą jednej, łatwej w użyciu aplikacji. System oferuje integracje ogromnej ilości systemów zewnętrznych umożliwiających sterowanie np.: oświetleniem, roletami, ogrzewaniem, audio-video, domofonem oraz system bezpieczeństwa. Oferuje jednostki centralne zarówno dla najmniejszych obiektów mieszkalnych jak i dla wielkometrażowych domów oraz szereg urządzeń ułatwiających sterowanie takie jak piloty wielofunkcyjne, tablety wolnostojące i naścienne. W skład rozwiązań firmy Control4 wchodzą również marki Pakedge oraz Triad.

Vitrum Design to włoski producent specjalizujący się w produkcji ekskluzywnych dotykowych kontrolerów pokojowych. Opatentowana technologia detekcji dotyku, najlepsze materiały wykończeniowe (szkło, kamień naturalny, corian), a także wyjątkowy design charakteryzujący się gładkimi powierzchniami oraz eleganckimi liniami stanowią o wyjątkowości tego produktu. Panele Vitrum integrują się z systemami automatyki KNX oraz Z-Wave. Szerokie możliwości personalizacji oraz unikatowy design umożliwiają dobór odpowiedniego materiału oraz koloru przycisków do własnych oczekiwań.

Triad jest producentem wysokiej klasy głośników oraz osprzętu nagłośnieniowego – wewnętrznego i zewnętrznego. Szczelnie zamknięte obudowy Triad zapewniają precyzyjną reprodukcję i izolację dźwięku. Dostarcza wciągającej rozrywki i wyjątkowej jakości dźwięk dla każdego kina domowego lub pokoju multimedialnego. W swojej ofercie Triad posiada głośniki wewnętrzne, zewnętrzne, głośniki niestandardowe na zamówienie, soundbary. Wszystko w różnych wariantach oraz z możliwością dostosowania do własnych oczekiwań.

Firma założona przez Jacka Zhuanga w 2012 roku. Od początku działalności koncentrowała się głównie na produktach VoIP. W 2014 roku została przejęta przez międzynarodową grupę kapitałową Star-net posiadającą między innymi Asia Telecom.
W tym samym roku firma przedstawiła swoje pierwsze produkty wideo domofonowe.
Obecne portfolio produktowe Akuvox składa się z trzech głównych kategorii:
– interkomowych stacji zewnętrznych SIP w wielu możliwych konfiguracjach,
– jednostek wewnętrznych – 7” oraz 10” panele naścienne z OS Linux bądź Android,
– telefonów SIP.
Agresywna polityka cenowa w połączeniu z bardzo zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi spowodowała błyskawiczny rozwój firmy.
Sieć dystrybucji tego producenta dostępna jest już w ponad 80 krajach na całym świecie. Urządzenia tego producenta spełniają potrzeby klientów w różnych sektorach rynku. Przeważającym jest sektor mieszkalny, lecz jego rozwiązania można znaleźć także między innymi w obiektach biurowych, hotelach oraz obiektach użyteczności publicznej.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne w dziedzinie przycisków. Vitrum posiada przyciski integrujące się z systemami automatyki KNX oraz Z-wave. Dzięki wielkiemu naciskowi na customizacje oraz design umożliwiają dobór odpowiedniego materiału oraz koloru przycisków do własnych oczekiwań.
Dostępne kolekcje paneli sterowania to: (rzeźbione szkło dostępne w kolorach palety RAL + kolorymatowe), Tech (płaskie szkło), Stone (dowolny kamień) oraz Sense (korian).

Urządzenia sieciowe najwyższej klasy – najlepiej zoptymalizowane i przystosowane do integracji z systemami automatyki jak również z systemami audio & video. Pakedge produkuje najlepsze w swojej klasie urządzenia, które są zbudowane z najbardziej wyselekcjonowanych komponentów, aby zapewnić wydajność i trwałość klasy korporacyjnej. W swojej ofercie posiadają cały osprzęt sieciowy przystosowany do każdej instalacji.

HDL jest międzynarodową firmą technologiczną działającą w branży inteligentnych domów, inteligentnych budynków i inteligentnych hoteli. Dostarcza na rynek kompleksowy, inteligentny system sterowania i zintegrowane rozwiązania automatyki całego budynku. Rozwiązania HDL charakteryzują się świetną jakością wykonania oraz atrakcyjną ceną. Producent stworzył sieć sprzedaży i serwisu składającą się z dystrybutorów, dealerów i inżynierów w ponad 100 krajach i regionach na całym świecie. Inteligentny system sterowania HDL jest systemem rozproszonym, który wykorzystuje swój protokół komunikacyjny i może być podłączony do konwencjonalnych urządzeń elektrycznych. Pozwala także na kontrolę i zarządzanie sprzętem w budynku za pośrednictwem paneli ściennych, smartfonów, tabletów lub komputerów. Inteligentny system sterowania HDL jest podzielony na system przewodowy BusPro i system bezprzewodowy BusProWireless. HDL jest członkiem-producentem Międzynarodowej Organizacji KNX i członkiem rady Chińskiej Organizacji KNX, stąd produkty HDL obsługują także protokół KNX.

Eelectron jest włoską firmą produkującą sprzęt elektroniczny i oprogramowanie w standardzie KNX.
Szeroka gama produktów jest skierowana na automatykę hotelową, ewolucję domu i automatykę budynkową.
Jako członek Stowarzyszenia KNX w kategorii producentów od 2005 roku, Eelectron jest wiodącym przykładem na scenie krajowej w dziedzinie protokołów w europejskich standardach.
Filozofią firmy Eelectron jest przyszłość aspektów projektowania i estetyki oraz badań funkcjonalności z rozwojem wysoce innowacyjnych urządzeń, łącząc interoperacyjność KNX i zgodność z najsurowszymi międzynarodowymi standardami jakości.